wtorek, 31 marca 2015

Wtorek z kaszą oczami czytelników


Być może powinnyśmy o tym wspominać częściej, ale największą radość w prowadzeniu bloga sprawiają nam wszelkiego rodzaju wiadomości o tym, że nasze przepisy sprawdziły się w waszych kuchniach. Nie jest to żadne przesadne słodzenie czytelnikom, bez waszych reakcji nie byłoby nas tutaj, bo pisanie bloga bez publiczności nie miałoby sensu.

Czasem dowiadujemy się od znajomych, że ich znajomy/ciotka/mama sąsiada regularnie korzysta z przepisów i wszystkie mu wychodzą. Zdarza się też, że napiszecie nam w komentarzu, że rzadko komentujecie, ale tu jesteście i z nami gotujecie. Krótka wiadomość na facebooku czy mail również sprawia, że na naszych buziach pojawia się uśmiech, to dodaje nam skrzydeł i mobilizuje do dalszego prowadzenia burczymiwbrzuchu.

Od jakiegoś czasu trochę więcej nas na Instagramie niż na blogu. W tym sensie, że tutaj pokazują się przepisy mniej więcej 2-4  razy w tygodniu, a nasze zdjęcia i urywki z codzienności możecie śledzić na instagramowych kontach prawie codziennie (@tochabrocha, @sliwkamarta).

Cieszymy się, że również was tam coraz więcej, szczególnie, gdy czasem ktoś nas oznaczy na zdjęciu lub otaguje danie #burczymiwbrzuchu. W ten sposób docieramy do zdjęć potraw, które wam smakowały i możemy zobaczyć jak wyglądały waszymi oczami.

Zachęcamy wszystkich do tagowania dań, które ugotowaliście i z których jesteście dumni #burczymiwbrzuchu lub do oznaczania konkretnej autorki przepisu @login :) Za każdym razem będzie nam przeogromnie miło!

Dzisiaj Wtorek z kaszą oczami czytelników!

A oto przepisy, które zostały wypróbowane i uwiecznione na zdjęciach:

Tosia i Śliwka

3 komentarze:

 1. Jak miło zobaczyć tu swoje zdjęcie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taką propozycję, że jeśli macie możliwość, to przydałby się spis przepisów (może w formie rozwijanej listy) przy akcjach tematycznych, np. wtorków z kaszą. Staram się właśnie przebrnąć przez ogrom wspaniałych zdjęć i tekstów, aby znaleźć coś na dzisiejszy obiad, ale jest ich naprawdę dużo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy taki spis, jeszcze jest w nim drobny bałagan, ale u góry na pasku mamy Serie tematyczne: http://www.burczymiwbrzuchu.pl/p/serie-tematyczne.html , gdzie jest między innymi etykieta "Wtorek z kaszą", czy "Wielkanoc", a obok w Menu mamy podział na pory dnia ("obiad", "kolacja" itp.) oraz naczynia ("na chlebie", "w szklance" itp.) http://www.burczymiwbrzuchu.pl/p/menu.html
   Mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej szukać :)

   Usuń

Ze względu na sporą ilość przychodzącego spamu, byłyśmy zmuszone włączyć na kilka dni weryfikacje obrazkową.
Z góry przepraszamy za utrudnienia przy komentowaniu :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...